Právo a právní služby

Právo a právní služby

Právo je nejen mým velkým koníčkem, vášní (a oborem dalšího studia), ale i činností, která přímo souvisí s našimi projekty v oblasti poskytování sídel pro firmy (sidlofirmy.cz) a zakládání společností (zalozeni.cz). Zatímco většina konkurenčních společností využívá často nepružných právních služeb pro vyjasnění správných postupů, my jsme zpravidla soběstační a díky tomu velmi, velmi pružní – a díky internímu zajištění i levnější. Nakonec na tom profitují hlavně naši klienti.

V naprosté většině sporů, které vedu já, či některá z našich společností, proto naši stranu zastupuji já osobně.

K četným dotazům ale musím uvést, že nenabízím ani neposkytuji žádné právní služby, poradenství, ani nesepisuji či nekontroluji žádné smlouvy – jednak k tomu nejsem oprávněn (nejsem advokátem, členem ČAK), jednak to zakazuje zákon jako tzv. vinklaření. A nakonec je moje časové vytížení příliš vysoké na další aktivity.

Svoje názory z oblasti práva publikuji na pravo.kraja.net (laicky) a na lexforu (odborněji).

V oblasti právních služeb mnoho let spolupracuji (a tedy doporučuji) několik advokátů, kteří (samozřejmě tvrdě placené) právní služby rádi poskytnou: Mgr. Arkady Alexandrov, JUDr. Michal Kalenský, Mgr. Milan Kvasnica (řazeno abecedně).

Doporučení pro konkrétní specifické oblasti (rodinné, trestní) poskytnu na požádání.

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené
Ředitelka 1. ZŠ Most odvolána

Mgr. Jana Nachtigalová, ředitelka 1. ZŠ Most, Svážná 2342, Most, známá mimo jiné z kauz diskriminace žákyně čtvrté třídy, kterou nepřipustila na školní akci kvůli „nepohodlným rodičům“ (zdroj: lidovky.cz, ceskaskola.cz) zpětného doplnění podpisů osob nezúčastněných na jednání jako účastníků (zdroj: mesto-most.cz), neřešením šikany mezi žáky (zdroj: homerlive.cz) byla 12. 2. 2018 …